Türkiye Drone Şampiyonası – İGF

İstanbul Gençlik Festivali’nin son 2 günü Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde yapılan Türkiye Drone Şampiyonası’na TDL Team olarak katıldı.

Lions Dernekleri 118-E İlkbahar KonvansiyonuLions Dernekleri 118-E İlkbahar KonvansiyonuLions Dernekleri 118-E İlkbahar Konvansiyonu

Uluslarası Lions Dernekleri 118-E İlkbahar Konvansiyonu

Uluslararası Lions Dernekleri 118-E Yönetim Çevresi Federasyonu İlkbahar Konvansiyonu’nda İstanbul Eminonü Lions Kulübü’ne 2. Yönetmenlik adaylığını koyan Sn. Sibel Güllü’ye destek olmak amacıyla, Tech Drone League olarak oradaydık.

Ace of M.I.C.E. 2018

5. Ace of Mice fuarında özellikle kurumsal etkinlikler, oteller, AVM’ler ve belediyeler için dizayn edilmiş Dronemanya şovu ile yer aldık.

TDL Akademi Workshop

Tech Drone League’in, Nişantaşı Üniversitesi’nde başlayacak olan “TDL Akademi” eğitim programlarının tanıtımı, TDL Store’da Bozican Aktivite ve pilotların da katılımıyla gerçekleşti.

Biltes Koleji Karne Günü
Biltes Koleji Karne GünüBiltes Koleji Karne GünüBiltes Koleji Karne Günü

Biltes Koleji Karne Günü

19 Ocak 2018 tarihinde Biltes Koleji Karne Günü’ne Tech Drone League olarak katılıp, öğrencilerle çok eğlenceli zaman geçirdik. 2018’in ilk drone pilotu adayları, Kafalar ekibinin de katılımı ve imza etkinliği ile oldukça eğlenceli dakikalar geçirdi.

CNR Games Week İstanbul

CNR Games Week İstanbul

2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında CNR Games Week İstanbul Uluslararası Oyun ve Teknoloji Fuarı’ndaydık.