www.techdroneleague.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutuyoruz. Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz alanlarda e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, sizin bizlerle ve bizim de sizlerle iletişim kurma gereğidir.

Başvuru ve Abonelik Sayfası

Bu sayfa aracılığı ile TDL yetkilileri ve TDL Drone Sporları Kulübü Derneği’ne ulaşabilirsiniz. Size geri  dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım

www.techdroneleague.com olarak kullandığımız Facebook, Twitter, Instagram, Twitch, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada TDL olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır.