ACM PRODUCTION HUB / TDL MEDYA / ACUNMEDYA Dominik Tesislerini Tech Drone League FPV Pilotları Görüntüledi!

Dünyanın en büyük ve en yenilikçi prodüksiyon merkezine sahip olan ACUNMEDYA’nın Dominik Cumhuriyeti’ndeki tesislerini, dünyanın en büyük drone yarış takımı Tech Drone League’in FPV pilotları görüntüledi. TDL Medya pilotları yurt içi ve yurt dışında çok özel projelerde FPV çekimleri ile hepimizi hayran bırakmaya devam edecekler. ACUNMEDYA, 15 yıllık prodüksiyon uzmanlığı ile ACM PRODUCTION HUB’da; Exatlon,…

Tech Drone League / Acun Medya Dominik İlk Buluşma

Tech Drone League ekibimizi ilk günden son güne kadar en iyi şekilde ağırlayan ve sonsuz desteğini sunan Acun Medya’ya, Yönetici yapımcı/yönetmen Sayın Savaş Karayazıcıoğlu’na ve tüm Dominik ekibine çok teşekkür ederiz. İlk gece Survivor setinde Savaş Bey ile kısa bir röportaj yaptık. Hem Hull City’den hem de Dominik’ten çıkacak videolar için hepimiz çok heyecanlıyız.

THSF Istanbul Drone Racing World Cup / 21-22 Eylül 2024

Dünya Hava Sporları Federasyonu FAI’nin drone yarışları dünya kupası THSF İstanbul Etabı 21-22 Eylül 2024 tarihinde gerçekleşecek. Türkiye’de bir dünya kupası yarışının yapılması ülkemizde drone sporunun ulaştığı seviyeyi göstermesi açısından çok değerli. Türkiye Hava Sporları Federasyonu’nun büyük başarısına destek sağlamış olmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz.